Getter Jaani

saturday  18:30 - 19:30

B stage

Getter Jaani elu on justkui muinasjutt.

Getter sündis 3. veebruaril 1993. aastal Tallinnas. Muusika ja tantsimine on alati olnud osa tema igapäevaelust, sest Getteri vanemad on loomeinimesed.

Getteri tähelend algas “Eesti otsib Superstaari” telesaatest. Selle saate ajaloo noorima finalistina jäi ta silma kui särav päikesetüdruk ning oli kohtunike lemmikuks.

Tema fenomenaalsus on tõesti silmapaistev. Oma lühikese karjääri jooksul on tal kogunenud aukartustäratav fännibaas ning ühtlasi on ta ka üks nõutumaid esinejaid erinevate kontserdikorraldajate poolt. Veenduge ise!

2010 aastal mängis Getter Jaani menukas noortemuusikalis”Keskkoolimuusikal” («High School Musical»). Samal ajal alustas noor lauljatar  koostööd plaadifirmaga Moonwalk ning tema soolokarjäär algas peadpööritava kiirusega. Debüütsingli “Parim päev” produtseeris Sven Lõhmus ja sellest sai aasta mängituim raadiohitt Eestis. Sellele järgnes EP lühialbum ja suvi, mis oli kokkuvõttes üks suur kontsert, kuhu vahele mahtusid ka filmivõtted paaris Eesti mängufilmis.

Tänaseks on Getterist saanud Eesti menukaim noor artist. Seda  tõestab ka ülekaalukas võit Eesti Laul 2011 finaalis.

Paljudele oleks see kõik uskumatuna tunduv unistus, kuid Getterile alles kõige ilusa algus…

Ning nagu iga tulevikku planeeriv noor inimene nii käib ka Getter koolis. Ta on meedias avalikult sõna võtnud kaitstes kesk-eri haridussüsteemi kuna tema meelest on konkreetse ameti õppimine oluline. Getter saab peagi rätsep-stilisti paberid taskusse panna!
“…10-aastased tüdrukud jumaldavad teda, 13-aastased tüdrukud tahavad saada samasuguseks, isegi 16-aastaste jaoks on ta hetkel kõige kuumem eakaaslane…” iseloomustab Getterit Eesti ühe suurima raadiojaama programmidirektor.

Mõned faktid:
Sündinud Tallinnas 3. veebruaril 1993
Vanemad on koreograafid ja Getter on oma pere kolmest lapsest kõige vanem
Õpib koolis rätsep-stilisti eriala
Kõige noorem Superstaari saate finalist Eestis
Getter alustas koostööd plaadifirmaga Moonwalk ja tema debüütsingel “Parim Päev” oli 2010. aasta üks enimmängitud raadiohitte Eestis
Oma esimese CD albumi “Parim Päev EP” esitlustuur toimus kaubanduskeskustes koos rularambi, rulatajate ja tantsijatega.
Mängis ühte peaosadest Keskkoolimuusikalis
Võitis ülekaalukalt Eesti Laul 2011 publikuhääletuse ja sõidab Düsseldorfi Eurovisoonile oma kodumaad esindama looga “Rockefeller street”


Albumid
2010 “Parim Päev EP”
2011 “Rockefeller Street”

Singlid
2010 Parim Päev
2010 Grammofon
2011 Rockefeller Street