2017: ÕLLESUMMER FESTIVAL RÕÕMUSTAB JAZZISÕPRU

5. – 8. juulini Tallinna Lauluväljakul toimuva Õllesummer Festivali Mionetto veini- ja jazziaia programm on paigas!

Õllesummeri jazzitelk on kujunenud Festivali raudvaraks: maitsekas muusika ja mõnus õhkkond on garanteeritud. Selleaastases Mionetto veini- ja jazziaias esinevad igal päeval kaks bändi ja õhtud lõpetab Hannes Kalamäe.

Üks maiuspalasid on kindlasti USA diiva Kym Mazelle’i esinemine. Kym laulis kuulsaks kultusfilmi "Romeo ja Julia" soundtracki hiti  "Young Hearts Run Free". Samuti on teda nimetatud kui First Lady of House Music - ta tegutseb juba aastakümneid ning on muuhulgas teinud tihedat koostööd ka bändiga Soul II Soul.

Põneva eriprojektiga astub üles Sofia Rubina, kes esitab suure bändi saatel tuntud 90ndate tantsuhitte jazzivõtmes. Lisaks astuvad üles Tanel Padar Blues Band, Olav Ehala band & Nele-Liis Vaiksoo, Ashilevi jne.

Esmakordselt esineb Õllesummeril ka meie oma armastatud laulja Chalice / Jarek Kasar, kes kommenteerib oma ülesastumist järgmiselt: “Meeldib, et viimasel ajal on Õllesummer rohkem Summer ja ka minu kontsert tuleb suviselt lõbus. See on ajastatud täpselt nii, et teistel lavadel minu ajal suuremat mürglit ei toimu. Samuti kunagi 15 aastat tagasi tutvusin Õllesummeril Vaiko Eplikuga - ehk seekord leian veel mingi uue ägeda sõbra juurde.”

Õhtuti mängib jazziaias muusikat Hannes Kalamäe, kelle setti ilmestavad erinevad lauljad – Renae Rain (UK), Marilin Kongo, Anna-Liisa Supp, Anna Kuchinsky.


Osta pilet siit!