2017: ÕLLESUMMER FESTIVALI RETRO FM JA MACKIE´S OF SCOTLAND LAVA PROGRAMMID LÕPLIKULT KINNITATUD!

RETRO FM välilava kulgeb parimal nostalgialainel, C-lava on popi raskekahurlaste päralt.

Retro FM telk Õllesummer Festivalil on kasvava populaarsuse tõttu kasvanud välilavaks, mil esinevad näiteks Regatt, Kukerpillid, Marju Länik & band, Merca, Kõrsikud ja paljud teised. 

45-ndat juubelit pidav Kukerpillid, kes ütlevad oma esinemise kohta: “45 aastat on päris pikk aeg. Lapsed on suureks kasvanud. Lapselapsed kooliteed alustanud, mõnel ülikoolgi käsil. Mitukümmend plaati on lindistatud. Mitu aastat järjestikku laval seistud. Sellest kõigest kuuleb ja näeb Õllesummeri RetroFM laval.”

C-lava ehk Mackie’s of Scotland lava kuulub tänavatoiduala koosseisu seega pai saab nii kõht kui kõrvad. Üles astuvad Liis Lemsalu, Reket, A-Rühm, Mahavok, Orelipoiss, Põhja Konn, Kurjam, Josh Johnstone Band, The Boondocks, Prudence.

Mahavokil tuleb Õllesummer Festivaliks välja ka uus singel. Seoses sellega on bändi üks eestvedajaid Heini Vaikmaa öelnud: “Oleme juubeliaastal aktiveerunud ja mitte vanadele loorberitele puhkama jäänud ja nii on ka meie kontsertkava pidevas uuenemises. Lisaks meie uue põlvkonna solistile Anet Vaikmaale teeb kontsertidel kaasa ka Marten Kuningas. Kõlamata ei jää ka meie tuntumad lood!”

Osta pilet siit!