2017: BRITI KUUMIM ROKKBÄND KASABIAN ANNAB TÄPSELT KUU AJA PÄRAST TALLINNAS AINUKESE KONTSERDI PÕHJAMAADES JA BALTIKUMIS

5. juulil astub Tallinna Lauluväljakul Õllesummer Festivali pealaval eestlaste ette üks praeguse aja tegijamaid rokkbände – KASABIAN.

Õllesummer Festivali kontserdile on oodata fännitulva tervest Skandinaaviast, Lätist ja Leedust, sest Tallinn on Põhja-Euroopa ja Baltikumi regioonis bändi ainuke esinemispaik! Ansambel lendab kohale Prantsusmaalt ja lahkub hiljem Inglismaale, Glasgowsse. Lähim kontsert Eestile antakse Ungaris, supermainekal Szigeti festivalil, kuid valdav osa tuuri liigub Inglismaal, Saksamaal, Hispaanias, Itaalias ning Jaapanis. Kontsert antakse ka legendaarsel Mountreux Jazz Festivalil Šveitsis. Nii on Õllesummer Festivalil au seista ühes reas maailma tugevaimate muusikaüritustega! 

Peakorraldaja Marje Hansar on olukorraga rahul: “Tahame igal aastal festivalil pakkuda midagi täiesti eksklusiivset. Seekord õnnestus ära napsata Kasabian!”

Kasabian on üks praeguse aja parimad ja hinnatumaid live-bände ning tõeline tegija indie-roki sektoris. Mai alguses avaldasid nad oma kuuenda stuudioalbumi  “For Crying Out Loud”, millelt esimene singel “You’re In Love With a Psycho” on juba ka Eesti raadiojaamades hitiks mängitud. Värskeim materjal tuleb loomulikult esitamisele ka Tallinna kontserdil, kuid ära ei jää ka vanad publikulemmikud.

VAATA VIDEOTERVITUST:
Osta pilet siit!