2017: Tantsuparadiisi laval esineb maailmakuulus meeslaulja DAN BALAN!

Reedel 7. juulis Decus Kliinik ja Bongo Takso esitlevad ning Music Factory kutsub ööklubisse CATHOUSE Concert Hall (Tartu mnt 17, Tallinn) linna populaarseimale üritusele TANTSUPARADIIS (Танцевальный Pай)!

KIIRUSTAGE!! Eelmüügis soodushinnaga ainult PIIRATUD ARV pileteid siin!

Videoreklaami koos DAN BALAN-i spetsiaalse videotervitusega vaadake siit:
Õhtu tähtsündmuseks saab olema kauaoodatud kirglikult armastatud Moldova meeslauljalt - DAN BALANi- kontsert!

Grammy auhinna võitja ja üks kõige armastatumatest artistidest, «kuum», kirglik ja DAN BALAN esineb seekord oma eksklusiivse klubikontserdiga.

DAN BALAN on laulja, helilooja, produtsent, muusik- multiinstrumentalist. Ta on oma kõikide lugude muusika ja tekstide autor. Esimene ja ainukene Moldova muusik, kes on nomineeritud Grammy preemiale, kaasautorina lauluga «Live Your Life», mida esitasid ameerika lauljad Rihanna ja T.I. Ta on selliste mainekate rahvusvaheliste muusikatööstuse preemiate võitja nagu Echo Awards, MTV Music Awards jne.

Legendaarse ansambli O-Zone asutajana ja põhilauljana oli ta autoriks maailma kuulsale hitile «DragosteadinTei» («NumaNumasong»): http://www.youtube.com/watch?v=s9YbICd43Mc , mis saavutas muusikatabelites esikoha rohkem kui 30-s riigis ja mida müüdi kokku üle 12 miljoni eksemplari! Oma edukat soolokarjääri alustas kohe maailmakuulsate hittidega «Chica Bomb», «Justify Sex» ja «Freedom».

Järgnenud singlid «Лишь до утра», «Люби» ning duett kuulsa vene lauljatariga Vera Brezhnevaga «Лепестками Слёз»,   kindlustasid tema edu veelgi, tõustes järjekorras vene edetabelite tippu ja on tänasel päeval üks kõige nõutumaid artiste ka Venemaal.

Tema kontsertprogrammis saavad olema kõigile tuntud superhitid:See saab olema «liigutav ja ere, tormiline ning väheke ka intiimne!»

Erilist sära lisavad veel ööle unikaalne õhuakrobaatika programm ja armastatuimad imekaunid seksikad topless GO-GO tantsijad Peterburist!

Õhupallid, sünnipäevatort ja teised üllatused ootavad kõiki külalisi Tantsuparadiisi peakorraldaja Gert Laasme sünnipäeva puhul.

Õhtu peavõrgutajad on DJ Bell ja DJ Peterson

Valime õhtu kõige stiilsema paradiisineiu!

Ära lase mööda selle aasta tähtsündmust linna kõige säravamal peol – ole kohal!

Terve õhtu, parimad vesipiibud firmalt Shisha Memory!

Vaata lisaks www.trai.ee

VIP-laudade broneerimine : +372 50 24262,

NÜÜDSEST on eriti nõudlikel klientidel võimalik tellida endale personaalne lauateenindaja ja turvamees!

Uksed avatakse kell 23.00, pilet 35, naistele südaööni 20 €, VIP-pilet 70

NB! Strong Face & Style Control : pidulik riietus ja –king!

TÄHELEPANU! PILETID nüüd kõige kiirematele kuni -30% soodsamalt eelmüügis kõikides PILETILEVI müügipunktides!

Paradiisi teevad Teile kättesaadavaks : Bombay Sapphire, Champagne Nicolas Feuillatte, SMI.ee, reklaamibüroo lime.ee, PublicTV, izzi otsing, Radisson Blu Sky Hotel, MEAT Resto & Butchery, Veneportaal.ee, VANPRE Fashion, Dream Solutions  ja Actual Print

Eelmise Tantsuparadiisi kokkuvõtvat videofilmi vaadake siit:Eelmise Tantsuparadiisi fotogaleriid näete siit ja siit!