2017: OlyBet´i pop-up vabaõhu spordibaar on taas avatud Õllesummeril 5-8. juulil!

Eesti suurimas vabaõhu spordibaaris saab iga päev nautida juba legendaarseks saanud Madagaskari prussakate võidujooksu ning Viinamäe tigude rallit, mille favoriite on võimalik kohapeal ennustada. Parimaid ennustajaid premeeritakse iga päev ägedate auhindadega. Lisaks loositakse summeri lõpus välja unistuse puhkusepakett - öö kahele Hilton Tallinn Park hotellis.    

OlyBet´i baaris kallab jooke mitmekordne maailmameister Krista Meri.
Silmailu pakuvad OlyBet´i promotüdrukud ning suurtel ekraanidel jooksevad lakkamatult aktuaalsed spordiülekanded. Tõelised pokkerifännid on kindlasti juba välja uurinud, et iga päev toimuvad OlyBet´i telgis  Sit&Go pokkeriturniirid, taas on avatud eelmisel aastal laineid löönud FootPool inimpiljard  - võistlused toimuvad Õlesummeri „Kõverjalg“ karikale ning uudisena toimuvad Darts´i lahtised meistrivõitlused „Õllesummeri Hõbenool 2017“.

Spordisõbrad, tähelepanu!
OlyBet´i Õllesummeri spordibaaris on 5-6 juulil ainulaadne võimalus kohtuda Eesti parima ja vaieldamatult ka kauneima naismotosportlase Anastassia Kovalenkoga, kes jagab autogramme ja tutvustab oma ringraja tsiklit.
7-8 juulil ootab teid OlyBet´i alal ja vastab küsimusetele rallisõitja Miko Niinemäe ning uudistada saab tema Junior WRC ralliautot.
Ja see pole veel kõik … autosid leidub OlyBet´i alas platsil veelgi! Tule ja vaata kuidas väike, aga tubli Mini Cooper päriseks endale saada!

Kõik on kohal! Tule ka Sina!