2017: HENDRIK SAL-SALLER TEEB KASABIANI KONTSERDI JAOKS ÕHTU VABAKS!

Täpselt nädala pärast 5. juulil astub Tallinna Lauluväljakul Õllesummer Festivali pealaval eestlaste ette hetke üks kuumimaid rokkbände – Kasabian (UK). Eesti staaridest on nende ühed suurimaid fännid ansambli Smilers frontman Hendrik Sal-Saller ja teised liikmed.

“Vastab tõele, alguses tegime terve bändiga endal õhtu vabaks, aga siiski kuidagi juhtus, et sattus sellele päevale üks laiv. Aga ikkagi, ka selle puhul oli tingimus, et peame jõudma Kasabiani kontserdil enne ära käia,” naerab Hendrik Sal-Saller.

Kasabiani loominguni jõudis Sal-Saller läbi oma poja: “Mina tutvustan temale vanemat muusikat ja tema minule uuemat. Ta võis olla siis umber 7-aastane. Olin seda bändi kuulnud küll, aga polnud varem süvenenud. See lugu, mis taas minu tähelepanu köitis, oli “Underdog”. Selline hüpnootiline ja kaasakiskuv britpop.”

Hendrik Sal-Salleri jaoks on see esimene Kasabiani laiv. Varem on ta bändi esinemisi vaadanud vaid kontsertsalvestistena: “Nende kontserdid viitsin alati lõpuni vaadata, nad kannavad laval väga hästi välja ja annavad head energiat. Olen täiesti kindel, et peale nende Tallinna laivi anname omaenda kontserdi topeltlaenguga!”

Kasabiani Õllesummer Festivali kontsert tõotab tulla väga populaarne ka naaberriikide kodanike seas, sest Tallinn on Põhja-Euroopa ja Baltikumi regioonis bändi ainuke esinemispaik! Ansambel lendab kohale Prantsusmaalt ja lahkub hiljem Inglismaale, Glasgowsse. Lähim kontsert Eestile antakse Ungaris, supermainekal Szigeti festivalil, kuid valdav osa tuuri liigub Inglismaal, Saksamaal, Hispaanias, Itaalias ning Jaapanis. Kontsert antakse ka legendaarsel Mountreux Jazz Festivalil Šveitsis. 

Pileti 5. juulil toimuvale KASABIANI kontserdile Tallinna Lauluväljakul saad osta siit. Lisaks neile esinevad Õllesummer Festivali pealaval HURTS (UK),  ЁLKA (RU) ja TOMMY CASH (EST).

Kuula Hendriku lemmiklugusid Kasabianilt: