2017: TOMMY CASH XXL LIVE TEKITAB VIP-HUVI!

Laupäeval 8. juulil toimub Õllesummer Festivali raames seni kõige suurem Tommy Cashi live kontsert terves regioonis. Esimest korda festivali ajaloos on tekkinud külastajatepoolne nõudlus Eesti artisti VIP-piletite vastu.

“Meil polnud plaanis sellele kontserdile istekohtadega VIP-ala pileteid müüa, aga siis hakkasime saama telefonikõnesid. Ka välisriikidest,” ütleb festivali peakorraldaja Marje Hansar. “Tommy Cash on vahepeal sensatsiooniks saanud, temast kirjutas just isegi Briti populaarne The Guardian.”

Kui vaadata Facebookist, kes on end kontserdihuvilisteks märkinud, näeb seal palju tuntud Eesti inimesi ja kultuuritegelasi. Kirsti Timmer, Ženja Fokin, Ziggy Wildi laula Laura Prits ja paljud teised.

“VIP-piletite arv on piiratud. Neid tuli täna müüki vaid sada ja jätkub kiirematele,” informeerib Marje Hansar. “VIP-tsoonis on istekohad ja loomulikult parim vaade sellele spektaaklile, mis laval toimuma hakkab.”

VIP-pileti 8. juulil toimuvale TOMMY CASH XXL – ALLA 18 MITTESOOVITATAV – LIVE kontserdile Tallinna Lauluväljakul saad osta siit. Lisaks neile esineb Õllesummer Festivalil kümnete kodumaiste artistide kõrval KASABIAN (UK), HURTS (UK) ja ЁLKA (RU).

Tallinna live on alla 18-aastastele mittesoovitatav!


Osta pilet siit!