2017: NÄDAL AEGA JÄÄNUD, ET HURTSILE VALGEID ROOSE VARUDA!

Täpselt nädala pärast 7. juulil esineb Õllesummer Festivali pealaval Briti popduo Hurts. Kui Tommy Cash soovib lava taha valget mööblit, susse ja Hummerit, siis britid on palunud hunniku valgeid roose.

“Kõlab nagu kapriis, aga ma olen veendunud, et lilled pole neile endale nautimiseks. Varem on nad roosid kontserdi alguses publikule kinkinud,” ütleb festivali peakorraldaja Marje Hansar. “Samas – ei või iial teada. Võibolla on neil seekord midagi hoopis ootamatut plaanis.”

Roosid, mida Hurts festivalikorraldajal varuda on palunud, peavad olema tingimata pikad ja ilma okasteta. Üks tahab valgeid susse ja teine okasteta roose – kuidas vajaliku kraami varumine välja näeb!

“Päris nii pole, et mina käin kuskil kaubamajas susse proovimas ja mu assistent kitkub samal ajal higimull otsa ees roosidelt okkaid maha. Sussid on kontorisse tellitud, lilled – tõesti – toon ise ära, kuid need valmistab siiski ette üks usaldusväärne tuttav lillepoodnik, kelle kauplus jääb mulle tee peale. Roosid laetakse autosse ja järgmine peatus on Lauluväljak,” valgustab Marje Hansar festivali telgitaguseid.

Hurts esineb Tallinna Lauluväljakul 7. juulil, Õllesummer Festivali pealaval. Vahetult peale festivali avaldab plaat ka uue albumi, nii on Tallinna kontserdi publikul võimalus lisaks tuntud hittidele kuulda kõige värskemat loomingut. Hurtsi soojendab Púr Múdd.


Osta pilet siit!