2017: ÕLLESUMMER FESTIVALI AVAPÄEV MÖÖDUS LÕBUSALT JA RAHUMEELSELT, KÄIVAD ETTEVALMISTUSED TEISEKS PÄEVAKS

Kolmapäeval 5. juulil algas Õllesummer Festival, mis koondab üle viiekümne nii kodu- kui välismaise artisti ning pakub värvikaid toidu- ja joogielamusi igale maitsele.

Täna õhtul avatakse väravad taas kell 17.00 ning Eesti muusika fännidel algab tihedalt nautimist täis õhtu. Esimeseks esinejaks on 18.30 Retro FM laval üles astuv Kalle Sepp & Locomotiiv. Peale seda võtab lava üle juba lausa legendaarne ansambel Kukerpillid. B-Lava on Shanoni ja Karl-Erik Taukari päralt. Mackie’s Of Scotland laval esineb 35. juubelit pidav Eesti muusika tõeline raudvara Mahavok koos Marten Kuningaga ning Eesti hiphopi juhtfiguurid – A-Rühm. Kirss tordil on Mionetto jazzi- ja veiniaed, kus musitseerivad Tanel Padar Blues Band, võimas diiva Kym Mazelle (USA) ning Anna Kuchinsky DJ Hannes Kalamäe saatel. Rummikuuris saab tantsu lüüa La La Ladies juhtimisel ning motohuvilised saavad kell 18.00 Olybet Sports Baris kohtuda Eesti parima naismotosportlase Anastassia Kovalenkoga.

Rahvusvaheliste suhete edendamise võtab enda peale TV3 Pealava. 6. juuli peaesinejaks on Venemaa megastaar ËLKA ning teda soojendab DJ-duo Filatov & Karas, samuti Venemaalt. Filatov & Karasi remix Imany loost “Don’t be so shy” oli 2016. aastal Sky Plus raadiojaama mängituim hitt!

Kõikide ennustuste kohaselt tuleb teine päev täpselt sama lõbus kui esimene kui mitte veel parem! Jahedavõitu suvi eestlasi enam ilmselt ei heiduta, esimese päeva festivalikülastajad olid soojalt riides ning nautisid sööki-jooki, seltskonda ja muusikat. Meeleolu oli rahumeelne, politsei teatel rikkumisi ei tuvastatud.

Peaesinejana astus üles maailmakuulus brittide rokkbänd Kasabian, kes oli kontserdi ja publikuga silmnähtavalt rahul. “Managementi sõnul oli väga mõnus õhkkond ning bändi ja publiku vahel tekkis hea side. Kõik platsile kogunenud fännid elasid südamest kaasa,” ütleb Õllesummer Festivali välisartistidega tegelev Tarmo Tuvike. Kontserti soojendas I Wear* Experiment.


Osta pilet siit!