2017: Täna Õllesummer Festivalil - Eestisse armunud HURTS!

Täna 7. juulil astub Õllesummer Festivali pealaval taas üles briti pop-duo Hurts. Hurmureid soojendab Eesti kollektiiv Púr Múdd.

Hurts on Õllesummer Festivalil teist korda, kuid Eesti publikul ei näe neist veel küllalt saavat. Samamoodi ei saa Hurtsil küllalt Eesti publikust. Eelmine Õllesummer Festivali kontsert kukkus välja niivõrd hea, et kaadrid sellest on kasutusel isegi nende sügisese tuuri reklaamklipis ning bänd lubab, et tuleb võimast esitust kordama.

“Meile meeldib Eesti publik ja üleüldse Eesti,” kiitsid Hurtsi poisid viimasel kohtumisel Õllesummer Festivali korraldustiimile. Võib olla kindel, et see pole viisakusest ja suusoojaks öeldud, sest Eestisse tulles veedavad bändiliikmed alati aega ka väljaspool hotelli ja kontserdipaika, käivad linna peal jalutamas, restoranides söömas ja muusikutele kohaselt loomulikult ka peol. “Eelmisel korral Tallinnas esinedes käisime peale kontserti ühes vanas vanglas väga ägedal peol,” meenutab laulja Theo Hutchcraft pidades silmas Patarei vanglat, kus veel mõned ajad tagasi erinevaid muusikaüritusi ja pidusid korraldati. Kuuldes, et Patarei on nüüd täiesti kinni, palusid Hurtsi kutid Eesti fännidelt vihjeid, kuhu veel peale Õllesummer Festivali pidutsema minna.

Hurts on palunud festivali korraldajatel varuda pikki valgeid ja okasteta roose.  “Lilled valmistab ette üks usaldusväärne tuttav lillepoodnik, kelle kauplus jääb mulle kodust tulles tee peale. Roosid laetakse autosse ja järgmine peatus on Lauluväljak,” valgustab Marje Hansar festivali telgitaguseid.

Nõudlus hurmurite kontserdi järele on ka seekord suur. “Tavapileteid veel jätkub, sest ruumi laulukaare all on piisavalt, aga kes tahab olla täitsa lava ees, see peab tulema varakult kohale ja koha ära võtma,” ütleb Marje Hansar, “VIP-piletid on välja müüdud.”  

Just TÄNA avaldas bänd ka akustilise versiooni oma viimasest hitist “Beautiful Ones”. Kuula seda SIIT

Hurts esineb Tallinna Lauluväljakul 7. juulil, Õllesummer Festivali pealaval. Vahetult peale festivali avaldab plaat ka uue albumi, nii on Tallinna kontserdi publikul võimalus lisaks tuntud hittidele kuulda kõige värskemat loomingut. Hurtsi soojendab Púr Múdd.

Lisaks pealavale kütavad festivalikülastajaid teistel lavadel kuumaks ka kohalikud hurmurid: Koit Toome, Jüri Pootsman ja paljud teised.


Osta pilet siit!