Kuidas kõlab Ivo Linna igihaljas hitt "Julge laul" Ott Leplandi esitluses, saad teada, kui vaatad videot.Anu Saagim Manic Street Preachersist: kui kaugele oleks ta nõus minema Manic Street Preachersi solisti Jamesiga?
Anu Saagim annab suhtenõu: suhte värskendamiseks võiks mehed aeg-ajalt naisteriideid kanda.
Mika esineb Õllesummeril 05.07.2012 Krista Lensin ja Cathy Tullkvist räägivad oma möödunudkordsetest Mika-muljetest.
Muusikakriitik Tõnis Kahu räägib, et ansambli Manic Street Preachersi olemus on kätketud neisse viide ideesse – provintslikkus, edu, tõde, stilisatsioon ja noorus.
Ivo Linna räägib tänavusest Eesti Laulu võitjast Ott Leplandist, oma võimalikust matlipärijast, 18. juunist ja kõige piinlikumast olukorrast, mis tal ette on tulnud.Ivo Linna räägib näitlemiskogemusest, helgeimast lapsepõlve mälestusest ja omapärastest juhtumistest.Ivo Linna räägib kohtumisest Paul McCartneyiga.Ivo Linna räägib suurimatest lollusest, sellest, millised naised talle meeldivad, oma lemmiklaulust ja ekstreemsematest esinemiskogemustest.Kes võitis pileti Ivo Linna kontserdile?Reet Linna ja Star FM hommiprogrammi saatejuhi Allan Roosileht meenutavad 1980ndaid seoses Alphaville'i kontserdiga Õllesummeril 4. juulil 2012.